صفحه نخست | تماس | English

امکانات

 

باشگاه شاهين

باشگاه شاهين در قسمت شرقی تهران واقع شده که به سهولت از طريق اتوبانهای جديد و سيستم حمل و نقل مترو قابل دسترسی می باشد. همچنين شاهين برای مراجعين پارکينگ وسيع و تحت حفاظتی فراهم نموده است.

استخر روباز

بهترين راه مقابله با گرمای تابستان لذت بردن از استخر روباز ما می باشد که به ابعاد استخر المپيک ساخته شده و دارای آفتاب زياد برای کسانی که از آفتاب لذت می برند و نيز مقدار کافی سايه برای کسانی که از گرما گريزانند، می باشد.

استخر سر پوشيده

از کلاسهای ايروبيک در آب برای ورزيده شدن و تناسب اندام، از کلاسهلی شنا و يا صرفاً از شنا کردن در استخر سر پوشيدهُ ما که به ابعاد استخر المپيک ساخته شده استفاده نمائيد. به هر صورت بالاترين استانداردهای بهداشتی و دستور العملهای ايمنی در استخر ما رعايت می گردد.

جکوزی

پس از ورزش در جکوزی آرامش بيابيد. نازلهای آب با فشار بالا بطور حتم تمام گرفتگيهای عضلات شما را ماساژ داده و به شما نيرويی تازه می بخشد. بديهی است تمام تسهيلات ما همواره تميز می باشند.

سونا

همه چيز ورزش نيست. از اطاقهای لوکس بخار و سونای خشک لذت ببريد. اعضای شاهين واقفند که آرامش يافتن رل مهمی در سلامتی ايفا می کند. باشگاه شاهين همچنين قسمتی برای استراحت تعبيه نموده که مکانی ايده آل برای رفع استرس و آرام گرفتن پس از استفاده از سونا يا اطاق بخار می باشد.

سالن بدنسازی

در سالن ورزش وسيع ما که به طرزی عالی نگهداری می شود بهترين و جديدترين تجهيزات يافت می شود. متجاوز از چهل دستگاه ورزشی، مربيان با تجربه و خوشرو و کلاسهای متنوع و جالب فراهم شده اند تا شما به تناسب اندام مطلوب خود برسيد.

ايروبيک

کلاسهای متنوعی از ايروبيک، کشش، تعمق و ورزشهای رزمی در شاهين ارائه می گردند. تمامی اين کلاسها در سالنی وسيع با آئينه های بزرگ، سقف بلند، سيستم صوتی مناسب و سيستم تهويهُ هوای مطلوب برگزار می گردند. همچنين ما مجهز به تشک، توپهای بدنسازی، استپ، وزنه، ميله بدنسازی، کيسه بوکس و ... می باشيم.

اتاق رختکن

اتاقهای رختکن تميز و زيبا. ما متعهديم که اطاقهای رختکن مرتباّ تميز بوده و وسايل مورد نياز فراهم باشد. شما از دسترسی يافتن به تمامی تسهيلات از جمله دوشهای بزرگ، شامپو، صابون، حوله و سشوار لذت خواهيد برد.

کودکان

از زمان ورزش خود با علم به اين موضوع که از کودکانتان بصورت مطمئن و دلسوزانه در محيطی تميز و شاد نگهداری خواهد شد، لذت بريد. کلوب کودک شاهين تاکيد دارد که ضمن ايجاد محيطی امن و حرفه ای، برنامه های خلاقانه و جذاب برای کودکان در رده های سنی مختلف تدارک بيند.

رستوران

در شاهين سالنی برای استراحت/کافه تريا و جود دارد. اين سالن که برای آرامش دادن به شما و سرگرم نمودنتان طراحی شده، ديدار با دوستان يا اعضای ديگر را تجربه جالبی خواهد نمود. وجود انواع مختلف غذاهای تازه، نوشيدنيها و خوراکيهای سالم، کافه تريا را نقطهُ برجستهُ باشگاه پيش وپس از يک ورزش خوب می نمايد.


Since the mid-1950s, the rolex replica world's leading German manufacturer Braun has replica rolex led the innovative industrial design, established the top design reputation in the field of electrical and electronic products, and fake watches its products combine unparalleled functionality and technology. Braun launched their watch series in 1971, a high-quality watch series designed by swiss replica watches Dieter Rams, showing his love of precision engineering and his "Less is More" design concept.