صفحه نخست | تماس | English

کلاسهای کودکان

بدنسازی خانمها | ورزشهای آبی خانمها | آقايان | کودکان


شنا

شنا به عنوان يکی از بهترين ورزشها شناخته می شود. باشگاه شاهين کلاسهای گروهی و خصوصی آموزش شنا از مبتدی تا پيشرفته را ارائه می دهد.

  

بازيهای آبی جهت مادران و کودکان

اين کلاس برای مادران و فرزندان خردسال پيش از دبستانی آنها تدارک ديده شده است. کلاس مذکور به منظور کمک به کودکان برای خو گرفتن به آب ولذت بردن از آن طراحی شده است. اين نخستين گام ضروری برای يادگيری شنا می باشد. هرچند تحت نظارت، اين مادران هستند که با کودکان خود در آب بازی کرده و به فعاليتهايی که برای اين گروه سنی طراحی شده می پردازند. کودکان بايد قبلاّ برای دستشويی رفتن تعليم ديده باشند.

 

 

رزمی (کيک بوکس)

در شاهين برنامه کيک بوکس بسيار خوبی برای کودکان ارائه می گردد. اين کلاسها بر پايه ايجاد هماهنگی بين اجزای مختلف بدن و آموزش تکنيکهای اوليه کيک بوکس بنا شده است. کلاسهای کيک بوکسينک به افزايش اعتماد به نفس، انضباط فردی و دفاع شخصی در کودکان کمک کرده و برای تمامی مراحل زندگی آنان مفيد می باشد. شاگردان شاهين در خانه و مدرسه برتر بوده و در بزرگسالی انسان قابل احترامی خواهند شد. کلاسهای ما برای کودکان در هر رده سنی موجود می باشد.

 

 

آکادمی فوتبال شاهين

زمانی که صحبت از آموزش فوتبال به ميان می آيد، باشگاه فوتبال شاهين معادل دانشگاه صنعتی شريف يا دانشگاه شهيد بهشتی می باشد.

فقط کافی است نگاهی به اسامی بازیکنان با افتخاری که در شاهین آموزش دیده اند، بیاندازید: جعفر کاشانی، همایون بهزادی، حسین کلانی، محمد ضیائی، امیر قلعه نوعی، پرویز دهداری.

درحالی که سایر باشگاهها توجه خود را فقط به آموزش فوتبال معطوف کرده اند، شاهین به رسم دیرینه بر محدودهً بیشتری ازآموزشهای فیزیکی و فرهنگی تأکید دارد. اعتقاد ما ارتقاء اعتماد به نفس، راستی و اطمینان درشاگردان می باشد.