صفحه نخست | تماس | English

کلاسهای آقايان

بدنسازی خانمها | ورزشهای آبی خانمها | آقايان | کودکان


ايروبيک

کلاسهای ايروبيک شکل خاصی از تمرينات است که هدف آن تقويت سيستم قلبی و عروقی بدن بوده بدون آنکه بيش از حد به عضو خاصی فشار وارد نمايد. اين کلاسها همراه با مجموعه مهيجی از موزيکها اجرا شده و شکل بسيار جذابی از ورزش می باشند. کلاسهای ايروبيک برای کسانی که دويدن و يا دوچرخه سواری را کسالت بار و بيش از حد تکراری می دانند ايده آل می باشد. ورزشها متنوع بوده و تمام گروههای عضلانی اصلی را به کار می گيرند و در عين حال شما را از مزايای ورزشهای کارديو نيز برخوردار می کنند.

 

 

کيک بوکس

کيک بوکس پديده ای نو و عامه پسند در تمرينات آقايان است. کلاسهای کيک بوکس پرانرژی، انفجاری، مهيج و محرک می باشند. شما قادر خواهيد بود به ذهنيت شخصی مثبت دست يافته، اعتماد به نفس خود را بالا برده، سطح استرس را کاهش داده و در عين حال بدن خود را سفت کرده و به آن فرم دهيد. همچنين خواهيد آموخت که چگونه در هرشرايطی از خود دفاع کنيد.

 

 

کارديو کيک بوکس

اين کلاسها شامل تمرينات بدون درگيری است که بهترين بخش تمرينات کارديو (موزيک، هيجان و انرژی) را با بهترين قسمتهای کلاسهای کاراته/کيک بوکس (تکنيکهای دفاع شخصی مانند لگد زدن، مشت زنی و دفاع کردن) تلفيق نموده است. نتيجه ورزشی است که همزمان با تفريح کردن بدن شما را سفت کرده و به آن شکل می دهد.

 

 

شنا

شنا به عنوان يکی از بهترين ورزشها شناخته می شود. باشگاه شاهين کلاسهای گروهی و خصوصی آموزش شنا از مبتدی تا پيشرفته را ارائه می دهد.